Слава Україні! Працюємо у військовий час! Все буде УКРАЇНА!
Пн—Пт: 09:00—18:00 / СБ, НД: вихідний

БУ Модуль SFP FoxGate SFP-1SM-1550nm-20SC, одномод, 1550нм, 1.25 Гбіт/с, до 20км

Код товару: НФ-00002618 Артикул: SFP-1SM-1550NM-20SC USED
75 грн
Є в наявності
Доступно 1 шт.

Короткий опис

... Читати повністю →

Технічні параметри

Гарантія 3 місяці
Конструкція антен Ні

...


Оплата

Доставка

Гарантії

Технічні параметри
Гарантія 3 місяці
Конструкція антен Ні
  Написати відгук

Зателефонувати по Київстар
Зателефонувати по Vodafone
Зателефонувати по Lifecell
Viber
Telegram
Instagram
Замовити дзвінок