Слава Україні! Працюємо у військовий час! Все буде УКРАЇНА!
Пн—Пт: 09:00—18:00 / СБ, НД: вихідний

БУ Патч-корди (RJ45)

Фільтр
Ціна
грн
Застосувати
Виробник
Інтерфейси патч-корду
Довжина
Категорія
Колір патч-корду
Тип кабелю
Тип патч-корду

Патч корд AMP 941761-6 (UTP 3м, Ethernet (RJ45), 5E, білий)

Модель: 00-00061049

Артикул: 0-941761-7 USED

Новий патч-корд AMP довжиною 3м стандарту UTP 5E для підключення мережного обладнання через роз'єм R..

60 грн Є в наявності 15+ шт.

  2 отзывов

Патч корд AMP 941761-6 (UTP 2м, Ethernet (RJ45), 5E, білий)

Модель: 00-00061048

Артикул: 0-941761-6 USED

Новий патч-корд AMP завдовжки 2м стандарту UTP 5E ідеально підійде для підключення мережного обладна..

50 грн Є в наявності 15+ шт.

  0 отзывов

БУ Патч корд AMP 941761-5 (UTP 1м, Ethernet (RJ45), 5E, білий)

Модель: 00-00061053

Артикул: 0-941761-5 USED

БУ патч-корд AMP завдовжки 1м стандарту UTP 5E ідеально підійде для підключення мережного обладнання..

10 грн Є в наявності 15+ шт.

  0 отзывов

БУ Патч корд AMP 941761-7 (UTP 3м, Ethernet (RJ45), 5E, білий)

Модель: 00-00061055

Артикул: 0-941761-7 USED

БУ патч-корд AMP довжиною 3м стандарту UTP 5E для підключення мережного обладнання через роз'єм RJ45..

20 грн Є в наявності 15 шт.

  0 отзывов

БУ Патч корд AMP 941761-6 (UTP 2м, Ethernet (RJ45), 5E, білий)

Модель: 00-00061054

Артикул: 0-941761-6 USED

БУ патч-корд AMP завдовжки 2м стандарту UTP 5E ідеально підійде для підключення мережного обладнання..

15 грн Є в наявності 13 шт.

  0 отзывов

Патч-корд оптоволоконний AMP 6348260-2 (SC-SC, Duplex, Singlemode, 2m)

Модель: 00-00061064

Артикул: 0-6348260-2 USED

Одномодовий патч-корд AMP 6348260-2 застосовується для з'єднання між оптичними патч-панелями та пере..

500 грн Є в наявності 1 шт.

  0 отзывов

БУ Патч-корд оптоволоконний AMP 6348260-2 (SC-SC, Duplex, Singlemode, 2m)

Модель: 00-00061065

Артикул: 0-6348260-2 USED

БУ Одномодовий патч-корд AMP 6348260-2 застосовується для з'єднання між оптичними патч-панелями та п..

250 грн Є в наявності 1 шт.

  0 отзывов

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Зателефонувати по Київстар
Зателефонувати по Vodafone
Зателефонувати по Lifecell
Viber
Telegram
Instagram
Замовити дзвінок