У зв'язку з плановими та аварійними відключеннями електрики можливі переноси відправки замовлень, дякуємо за розуміння! Слава Україні!
Пн—Пт: 09:00—18:00 / СБ, НД: вихідний

БУ Інше мережеве обладнання

Фільтр
Ціна
грн
Застосувати
Конструкція антен

БУ Модуль SFP Cisco GLC-SX-MM (30-1301-02)

Модель: 00-00061768

Артикул: GLC-SX-MM USED

250 грн Є в наявності 6 шт.

  0 отзывов

Модуль Fortnet ARCP Guard, для контролера ABC 13.3

Модель: 00-00000969

Артикул: ARCP Guard USED

Уніфікований модуль управління доступом і охоронною сигналізацією Fortnet ARCP Guard. Працює з контр..

1950 грн Є в наявності 5 шт.

  0 отзывов

БУ зчитувач безконтактних ключів Fortnet PR64W

Модель: 00-00001132

Артикул: PR64W USED

Стан близький до нового. Зчитувач PR64W призначений для роботи з proximity картами; Сумісний з конт..

500 грн Є в наявності 4 шт.

  1 отзывов

БУ Модуль SFP Finisar FTLF8519P3BNL, 850nm, 1.25g, 500m, 3.3V SFP SX Multimode

Модель: 00-00061408

Артикул: FTLF8519P3BNL USED

Новий модуль SFP для підключення оптики до комутатора або маршрутизатора...

750 грн Є в наявності 4 шт.

  0 отзывов

БУ Плата KX-TDA0187 (PSUP1331YA) T1 Trunk Card для АТС Panasonic серії TDA

Модель: 00-00000875

Артикул: PSUP1331YA USED

Повне маркування: TDA0187/0188/0290/0290CE. Комплектація: тільки сама плата. Знята з робочої системи..

600 грн Є в наявності 3 шт.

  0 отзывов

БУ Модуль SFP Cisco GLC-FE-100FX-RGD V03

Модель: 00-00002580

Артикул: GLC-FE-100FX-RGD USED

Модуль Протестований, знятий з робочого проекту...

450 грн Є в наявності 3 шт.

  0 отзывов

БУ IP-телефон Aastra 6725ip, 3.5" екран, 2 x Ethernet, USB, USB BM, Microsoft Lync

Модель: 00-00060380

Артикул: A6725-0131-20-55 USED

БУ спеціалізований IP телефон із підтримкою Microsoft Lync (підключення до ПК у порт USB)...

450 грн Є в наявності 2 шт.

  2 отзывов

БУ Плата DCS-816 4 / 6TRK-CID (KP100DB6T/RUA) для АТС Samsung OfficeServ 100

Модель: 00-00002536

Артикул: KP100DB6T/RUA USED

Комплектація: тільки сама плата. Знята з робочої системи. Плата для підключення 6 зовнішніх аналогов..

150 грн Є в наявності 2 шт.

  0 отзывов

БУ Плата Compact II 8SLI C / S (KP70D-B8S/RUA) для АТС Samsung OfficeServ 100

Модель: 00-00002537

Артикул: KP70D-B8S/RUA USED

Комплектація: тільки сама плата. Знята з робочої системи. Плата для підключення 8 внутрішніх номерів..

250 грн Є в наявності 2 шт.

  0 отзывов

БУ Модуль SFP Cisco 1000BASE-SX (30-1301-01)

Модель: 00-00061769

Артикул: 1000BASE-SX USED

250 грн Є в наявності 2 шт.

  0 отзывов

БУ IP-телефон (відеофон) InFocus MVP100, 10" (1366х768) камера HD, 2 x Ethernet, 2 x USB, SD Card

Модель: 00-00060378

Артикул: MVP100 USED

БУ IP-відеофон InFocus MVP100 з кольоровим екраном 10" 1366x768 і CMOS камерою 1280x720 / 30 fps. По..

950 грн Є в наявності 2 шт.

  0 отзывов

Супутниковий тюнер Novra S75-Pro DVB-S Data Receiver

Модель: 00-00061873

Артикул: S75-0100 USED

Перевірено на включення, якість прийому не тестувалася...

350 грн Є в наявності 1 шт.

  0 отзывов

Показано з 1 по 12 із 33 (3 сторінок)
Зателефонувати по Київстар
Зателефонувати по Vodafone
Зателефонувати по Lifecell
Viber
Telegram
Instagram
Замовити дзвінок